Produkty

 

O nas

Zarząd

Kontakty

Informacje

 
                                 
   Zgodnie z umową Spółki głównym przedmiotem naszego działania jest produkcja chemikaliów przede wszystkim nieorganicznych a także nawozów sztucznych.  
  Obecnie oferujemy Państwu:  
     
  WODOROSIARCZYN SODU  
  WODOROSIARCZYN SODU DO CELÓW SPOŻYWCZYCH  
  SIARCZYN SODOWY BEZWODNY TECHNICZNY  
  SIARCZYN SODOWY SIEDMIOWODNY  
     
 

      Spółka jest firmą produkcyjną posiadającą  niewykorzystane w pełni zaplecze techniczne i technologiczne co  pozwala na produkcję  związków chemicznych o żądanych przez odbiorcę parametrach. Daje to też możliwość szybkiego uruchamiania  nowych produkcji szczególnie tych mało tonażowych wynikających z potrzeb klienta.

   Gwarantujemy Państwu szybką a nierzadko natychmiastową realizację zamówienia, realizację  dostaw zgodnie  z Państwa zamówieniem, jakość zgodną z Państwa oczekiwaniami i wymaganiami a także ciągłą jej poprawę czego potwierdzeniem niech jest fakt, że w ciągu krótkiego okresu działalności uzyskaliśmy  zgodę Władz Sanitarnych na produkcję  wodorosiarczynu do celów spożywczych.

   Z Państwa strony oczekujemy  terminowej płatności. Jesteśmy także otwarci na wszelką krytykę  a szczególnie prosimy o uwagi związane z jakością naszych wyrobów i poziomem naszych usług. W pełni je wykorzystamy w celu zwiększenia satysfakcji naszych klientów.